Na narty z głową

strona internetowa

Do sezonu narciarskiego jeszcze trochę, ale – trochę na przekór pogodzie za oknem – chcemy Wam dziś przedstawić nasze najnowsze odkrycie. Serwis BlueSky24 to doskonałe miejsce dla każdej osoby, która uwielbia białe szaleństwo, a nie jest w stanie wyjechać do Włoch czy Francji.

Warunki narciarskie w Polsce, Czechach i Słowacji bywają różne i cały czas są mocno związane z warunkami atmosferycznymi. Coraz więcej stoków jest sztucznie naśnieżanych, ale cały czas są jeszcze miejsca, gdzie nie da się pojeździć bez większych opadów śniegu. Inna sprawa, że śnieg na stoku to jedno, ale ważna jest także ogólna pogoda. Gdy jest bardzo zimno, albo gdy pojawi się mgła, jazda na nartach prawie w ogóle nie jest przyjemnością. Dlatego warto sprawdzać aktualne warunki narciarskie na kamerach internetowych, takich jak te zamieszczone na stronie BlueSky24.

Serwis jest bardzo intuicyjny i konkretny – nie zarzuca nas zbędnymi, niepotrzebnymi informacjami. Oprócz natomiast samych kamer, warto również odwiedzić bloga na nim zamieszczonego. Znajdują się tam bardzo ciekawe i pomocne teksty dotyczące narciarstwa oraz snowboardu.

Comments

(0 Comments)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *