Czym jest Software House?

https://studiosoftware.pl/uslugi/aplikacje-webowe/

Tworzenie stron www nie jest w obecnych czasach niczym nowym, istnieje mnóstwo firm, które to robią i jest duże prawdopodobieństwo, że każdy z Was zna kogoś, kto się tym zajmuje lub zajmował kiedyś w przeszłości. Czym natomiast jest Software House? To trochę co innego.

Oczywiście, software house’y też czasem tworzą strony internetowe lub zajmują się ich administrowaniem. Agencje tego typu nakierowane są jednak zwykle raczej na tworzenie aplikacji (czy to webowych czy mobilnych), a także różnego rodzaju narzędzi przydatnych w świecie wirtualnym. Z ich usług korzystają często firmy, które np. potrzebują dedykowanego oprogramowania.

Przekładem software house’u – godnym Waszej uwagi, dodajmy – jest firma Studio Software z Wrocławia. Zajrzyjcie na ich stronę. Nie tylko bardzo ładnie uporządkowali wszelkie informacje na temat swojej oferty, co nie jest wbrew pozorom takie częste (a tu i laik się połapie), ale też prowadzą ciekawego, branżowego bloga. Warto zaglądać, szczególnie jeśli interesują Was technologie internetowe.

Comments

(0 Comments)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *