Wakacje w innym stylu

strona www

Każdy z nas kocha wakacje. Szczególnie te 2-3 tygodnie, gdy możemy wziąć urlop i wyjechać w bliższe bądź dalsze rejony globu. Jedni wybierają wakacje objazdowe i skupiają się na zwiedzaniu zabytków. Inni preferują spędzanie czasu nad basenem i popijanie drinków z palemką. A co mają począć osoby rządne przygody? Podróżnicy, których nie zadowala już zwykłe chodzenie ścieżkami turystycznymi? Takie osoby powinny zainteresować się tzw. klubami podróżników.

Jeden z nich przedstawiamy powyżej. Soliści to znana marka w świecie podróżniczym, wśród osób lubiących podróżowanie inaczej. Nie tylko proponują całą różnorodność wyjazdów – od Islandii, przez Tajlandię czy Meksyk, po Stany i Alaskę – ale również są świetnie zorganizowani, a i ceny takich wypraw znajdują się w zasięgu większej ilości osób, niż to ma miejsce w przypadku biur podróży.

Na ww stronie można znaleźć również bardzo ciekawe teksty – porady dotyczące wypraw, jak również informacje dotyczące różnych zakątków globu. Nawet więc jeśli w chwili obecnej nie masz budżetu na dłuższe wakacje, warto tę stronę odwiedzić i dać się ponieść marzeniom.

Comments

(0 Comments)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *