Proekologiczny sklep z prezentami

https://ufilemona.pl/

Dzisiaj chcę się z Wami podzielić znaleziskiem, na które trafiłam poszukując prezentu dla koleżanki. Ponieważ posiada kota, którego wręcz uwielbia i najchętniej zabierałaby go wszędzie, postanowiłam podarować jej coś związanego właśnie z tą miłością. A że motyw kota jest dość popularny i gadżetów jest co niemiara, szukałam czegoś oryginalnego.

Tak trafiłam na stronę uFilemona. Najróżniejsze przedmioty dla kociarzy zgromadzone w jednym miejscu. Poza standardowymi kubkami czy zakładkami do książek, można tam znaleźć na przykład ciekawe puzzle czy gry z kotem. Poszukiwanie nie sprawia najmniejszych kłopotów, dzięki intuicyjnemu układowi zakładek. Szybko dotrzesz do przedmiotów dedykowanych właścicielom kotów, jak i samym zwierzętom.

To co szczególnie przykuło moją uwagę to sposób pakowania zamawianego przedmiotu. Wiele sklepów internetowych korzysta niestety z foliowych toreb, a do zabezpieczenia folii bąbelkowej. uFilemona prezenty pakowane są w kartonowe pudełka, a przykładowo kubki są zabezpieczane… kłaczkami. Wszystko ekologiczne i nadające się do recyklingu. Co dla mnie jest niezwykle ważne.

Zapraszam Was serdecznie do odwiedzenia strony i podzielenia się swoją opinią.

Comments

(0 Comments)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *