Ekologia i transport – to może współgrać

https://www.trans.eu/pl/

Nieprawdopodobne? A jednak. I nie chodzi tu o samochody elektryczne, ale o liczne pojazdy dostawcze. Rozwój gospodarczy i związana z nim wymiana towarów spowodowały, że sektor transportowy niezwykle się rozrósł. A co za tym idzie emisja spalin również wzrosła. Trans.eu to nowoczesne rozwiązanie, które poza usprawnieniem dostaw pozwala również zadbać o zmniejszenie śladu węglowego.

Wspomniana strona to platforma do zarządzania łańcuchem dostaw. W jednym miejscu przewoźnicy i producenci mogą podjąć współpracę i w całkowicie zautomatyzowany sposób zarządzać procesami, jakie składają się na szeroko pojęte dostawy. Dlaczego Wam o tym piszę? A dlatego, że pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby w usprawnianiu transportu było brane pod uwagę zmniejszenie emisji spalin. To niezwykle ciekawe, że twórcy Trans.eu, przez stworzenie odpowiedniej bazy danych, pomagają kontrahentom podejmować świadome decyzje wpływające na środowisko.

Poza tym sama strona jest przyjemna w odbiorze. Jasno i klarownie przedstawia możliwości platformy, nie zarzuca użytkownika zbędną grafiką i treścią oraz zapewnia łatwe dotarcie do informacji, rejestracji czy kontaktu.

Jak dla mnie same plusy. Zajrzyjcie i przekonajcie się sami.

Comments

(0 Comments)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *