https://lincolnpetfood.pl/kategoria/dla-psa/przysmaki-dla-psa/

Otóż to – postanowiłam przygarnąć pieska 🙂 A ponieważ taka decyzja wiąże się z dużą odpowiedzialnością zaczęłam zgłębiać temat, żeby jak najlepiej się do tego przygotować. Oczywiście zasięgnęłam rady znajomych, którzy od lat mają zwierzaka, ale nie byłabym sobą gdybym nie spojrzała co można znaleźć w internecie.

Tak właśnie trafiłam na lincolnpetfood.pl – sklep internetowy z karmą dla psów i kotów. Z relacji znajomych wiem, jak ciężkim tematem może być żywienie zwierzaka. Wybór odpowiedniej karmy zależy od wieku, rasy, stanu zdrowia i – podobnie jak u ludzi – gustu psa. Nie lada wyzwanie, ale Lincoln pomaga sobie z nim poradzić. Posiada szeroki asortyment, w którym można znaleźć karmę dostosowaną do każdego pupila. Co istotne stawia na naturalne składniki i zbilansowane proporcje.

Sama strona jest jasno uporządkowana i już od strony głównej przedstawia podstawowe założenia firmy. Do tego treści są proste i rzetelne, co nie tylko zwraca uwagę na troskę o zwierzaki, ale wzbudza zaufanie. Mi osobiście spodobały się filtry, dzięki którym można wyselekcjonować produkty. Niewątpliwie skracają poszukiwania i pozwalają dotrzeć do karmy, która w danym momencie jest nam potrzebna.

Poleciłam stronę znajomym i sama z pewnością z niej skorzystam. Was też zachęcam.

Comments

(0 Comments)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *