Współpraca się opłaca

Platforma transportowa

Jakiś czas temu pisałam o cyfryzacji spedycji. Dzisiaj wracam do tematu, chociaż trochę z innej strony. W końcu jeśli coś działa, a przy okazji jest korzystne dla środowiska (co dla mnie, jak wiecie jest istotne) to warto to propagować.

Tff.trans.eu to platforma, która daje możliwość stworzenia prywatnej giełdy transportowej. Można zadać pytanie po co, skoro jest tyle publicznych? Dlatego, że zaufania nie da się przeliczyć na pieniądze. Chociaż w tym przypadku trochę tak. Własna baza sprawdzonych przewoźników przekłada się na jakość i czas wykonania zlecenia. A nie ma co się oszukiwać – w transporcie czas to często czynnik, który znacząco wpływa na finanse.

Niewątpliwie strona jest również ciekawa pod względem samej organizacji. Rozsądnie dobrana grafika i krótkie treści doskonale ze sobą współgrają. Bloki zorganizowane są logicznie, a sprawdzenie możliwości systemu czy znalezienie formularza rejestracyjnego nie sprawia żadnego kłopotu. Korzystanie ze strony w pewien sposób odzwierciedla, jak łatwe i wygodne ma być korzystanie z samej giełdy.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda profesjonalna strona internetowa i poznać ciekawe rozwiązania – zajrzyj.

Comments

(0 Comments)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *