Torba w torbie

Zawsze, ale to zawsze, kiedy wybieram się na zakupy, mam w swojej torebce dodatkową torbę na zakupy. Torbę – oczywiście – materiałową, taką, którą bez problemu dostaniecie w wielu sklepach za dosłownie kilka złotych. Możecie również zainwestować w torby z grubszych i trwalszych materiałów z ciekawymi napisami lub rysunkami.

Ja takich szmacianek mam co najmniej kilka. Staram się trzymać przynajmniej jedną taką w każdej mojej torebce. Jest to idealne rozwiązanie, szczególnie, że większość tych toreb można ładnie złożyć do bardzo małych rozmiarów więc nie zabierają za dużo miejsca w torebce.

Zawsze staram się mieć przy sobie taką torbę, ponieważ bywa tak, że spontanicznie wybieram się na zakupy i dzięki temu zawsze jestem zabezpieczona. Nie muszę po pierwsze za każdym razem brać jednorazówek w sklepie, które jak wiemy bardzo długo się rozkładają więc niepotrzebne przyczyniamy się do zaśmiecania planety, a po drugie nie muszę za każdym razem płacić za te reklamówki więc przy okazji oszczędzam.

Comments

(0 Comments)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *