Torba w torbie

Zawsze, ale to zawsze, kiedy wybieram się na zakupy, mam w swojej torebce dodatkową torbę na zakupy. Torbę – oczywiście – materiałową, taką, którą bez problemu dostaniecie w wielu sklepach za dosłownie kilka złotych. Możecie również zainwestować w torby z grubszych i trwalszych materiałów z ciekawymi napisami lub rysunkami.

Ja takich szmacianek mam co najmniej kilka. Staram się trzymać przynajmniej jedną taką w każdej mojej torebce. Jest to idealne rozwiązanie, szczególnie, że większość tych toreb można ładnie złożyć do bardzo małych rozmiarów więc nie zabierają za dużo miejsca w torebce.

Zawsze staram się mieć przy sobie taką torbę, ponieważ bywa tak, że spontanicznie wybieram się na zakupy i dzięki temu zawsze jestem zabezpieczona. Nie muszę po pierwsze za każdym razem brać jednorazówek w sklepie, które jak wiemy bardzo długo się rozkładają więc niepotrzebne przyczyniamy się do zaśmiecania planety, a po drugie nie muszę za każdym razem płacić za te reklamówki więc przy okazji oszczędzam.

Comments

(0 Comments)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *