Woda bez plastiku

Już jakiś czas temu pisałam Wam o świetnym rozwiązaniu na redukcję zużycia plastikowych butelek w domu. Dzisiaj postanowiłam jeszcze zapoznać Was z opcją ograniczania plastikowych butelek poza domem. Na to również jest prosta metoda, która także pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze.

Wystarczy się zaopatrzyć w jedną z butelek z filtrem. Mają one różne pojemności więc każdy z powodzeniem znajdzie coś idealnego dla siebie. Jest to też o tyle dobre rozwiązanie, że taką butelkę możemy ze sobą zabrać dosłownie wszędzie. Na fitness, czy na inne zajęcia, a także do pracy.

Praktycznie wszędzie mamy bowiem dostęp do wody z kranu, którą wystarczy wlać do naszej butelki, a filtr, który jest w niej wbudowany przygotuje naszą wodę do spożycia. Nie ma nic łatwiejszego prawda? Warto więc przemyśleć taką opcję i zainwestować raz a dobrze w butelkę, którą zawsze i wszędzie będziemy mogli zabrać ze sobą. Wiadomo przecież, że jak skończymy pić wodę ze zwykłej plastikowej butelki, to nie dolejemy do niej kranówy i nie będziemy pić dalej, bo nigdy nie wiadomo co znajduje się w takiej wodzie.

Comments

(0 Comments)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *